بخش استانی سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در شهرکرد آغاز شدمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: در این جشنواره ۵ اثر از ۴ استان کشور در شهرکرد به روی صحنه می رود.
جواد کارگران دهکردی در گفت وگو با ایرنا افزود: این جشنواره تحت عنوان’ جشن گفت وگوی تئاتر ایران ‘ از نوزدهم تا بیست و سوم دی ماه در شهرکرد در دو سانس بعد از ظهرها برگزار می شود.
به گفته وی، در این جشنواره ۵ اثر برتر تئاتر استانهای تهران، مرکزی ، گیلان و اصفهان در پلاتو مجتمع فرهنگی هنری مهر میرآباد شهرکرد برای عموم اجرا می شود.
به گفته وی، یکی از این آثار برگزیده جشنواره تئاتر بین المللی کودک و نوجوان و یکی دیگر از کارها نیز بارها در عرصه بین المللی تئاتر به روی صحنه رفته است و این نشان می دهد جشنواره از کیفیت بالایی برخوردار است.
کارگران افزود:امسال استان های لرستان، مرکزی، یزد، بوشهر، خوزستان و چهارمحال و بختیاری میزبان سی ششمین جشنواره تئاتر فجر استانی در کشور شده اند و چهارمحال و بختیاری آخرین استانی است که جشنواره فجر استانی در آن امسال برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، جشنواره تئاتر فجر به صورت بین المللی هر ساله در تهران در دهه فجر برگزار می شود و از دو سال پیش تاکنون نیز بخشی از این جشنواره به صورت استانی برگزار می شود.
خبرنگار و انتشار دهنده: محمود رئیسی
۲۰۹۷انتهای پیام /*


مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید