بسته‌ ویژه معاونت علمی برای شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای توسعه محصولات

به گزارش ایسنا، پس از ثبت تقاضا، شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت‌های مالی و فنی را جهت اخذ گواهینامه‌های لازم مانند مجوزهای اداره کل تجهیزات پزشکی، CE و انواع ISO را دریافت می‌کنند. از این رو کارشناسان این حوزه در راستای توسعه خدمات، این بسته خدمتی را به ۹ سرفصل مختلف تقسیم کرده‌اند.

“مشاوره پروانه بهداشت”، “گزارش نیازسنجی تأییدیه‌های مورد نیاز شرکت”، “مشاوره استقرار در فضاهای صنعتی و نیمه‌صنعتی، پارک‌ها و مراکز رشد”، “صدور گواهی انطباق (COC)” و “استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان در کاربری مسکونی شهر تهران” از جمله خدماتی است که به شرکت‌های دانش بنیان از سوی معاونت علمی ارائه می‌شود.

صدور گواهی انطباق به این معنی است که در صورت تطبیق مشخصه‌های عملکردی محصول موردنظر با یک استاندارد ملی، منطقه ای، بین‌المللی، جامعه‌ای و یا کارخانه‌ای اظهار شده قابل پذیرش، گواهینامه انطباق یافته توسط سازمان ملی استاندارد ایران صادر می شود.

بر اساس اعلام معاونت علمی، در واقع بر اساس توافقنامه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان می‌توانند از گواهینامه انطباق یافته با گواهی مورد نظر خود بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید