کاهش ۵٫۱درصدی تردد جاده‌ای/ ترافیک در همه راه ها روان استبه گزارش جمعه مرکز مدیریت راه های کشور، سهم وسایل نقلیه سنگین از کل تردد ثبت ‌شده در شبانه ‌روز گذشته ۱۴٫۲ درصد بود.
اوج تردد بین ساعت های ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد ساعت سه تا چهار صبح صورت گرفت.
با آگاهی از این موضوع می‌توان زمان مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کرد.
در ۲۴ ساعت گذشته آزادراه تهران- کرج در محدوده استان البرز بیشترین رفت و آمد را با ۱۳۳هزار و ۲۸۹دستگاه وسیله نقلیه ثبت کرد.

** آخرین وضعیت ترافیکی
بر پایه اطلاعات سامانه ۱۴۱ از تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت های شعبه های راهداری سراسر کشور، تا ساعت ۹ صبح امروز ترافیک در همه مسیرها روان گزارش شد.

** آخرین وضعیت جوی
بر پایه اطلاعات سازمان مدیریت و حمل و نقل جاده ای، تا ساعت ۹ صبح امروز در برخی محورهای استان گیلان مه گرفتگی را شاهدیم.

** محدودیت های ترافیکی
تردد انواع موتورسیکلت تا ساعت ۶ بامداد شنبه (نهم دی ماه) از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران- سمنان- مشهد و برعکس ممنوع اعلام شد.
همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۴تا ۲۴ جمعه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سوی کرج یکطرفه است.
در این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس و برعکس ممنوع است.
تریلر، کامیون و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی نیز از ساعت ۸ تا ۲۴ جمعه در محور هراز و همچنین از ساعت ۱۲ تا ۲۴ همان روز در محور فیروزکوه از تهران به قائمشهر و برعکس اجازه تردد ندارند.
محورهای رامیان- اولنگ- شاهرود در استان های گلستان و سمنان، شمشک- دیزین در استان های البرز و تهران، گنجنامه- تویسرکان در استان همدان و سی سخت- پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نبود ایمنی کافی بسته است.

اخبار اقتصادی ایرنا در تلگرام: IRNAeco@
اقتصام*۹۱۲۳*۱۹۶۱*
تنظیم: زهره دریغ گفتار* انتشار: مریم مسعودانتهای پیام /*


مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید