19دانش آموز مصدوم هرمزگان در خانه تحصیل می کنندبه گزارش ایرنا، موسی دادی زاده روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: برای این دانش آموزان که 14 نفر در شهرستان میناب، چهار نفر در رودان و یک نفر در روستای حاجی‌ آباد است، کلاس های تک نفره برگزار شده است.
وی بیان داشت: تا اعلام نظر قطعی پزشکان مبنی بر بهبود کامل جسمی و روحی این دانش آموزان، معلم‌ ها به شکل اختصاصی کلاس ‌ها را برگزار کرده و در صورت بهبودی، با نظر وزارت آموزش ‌و پرورش منطقه، در مدارس حضور می‌ یابند.
معاون متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان اظهارکرد: چهار دانش آموز بستری در بیمارستان شیراز نیز به لحاظ روحی و جسمی آمادگی آموزش را ندارند و تا بهبودی کامل امکان ادامه تحصیل برای آن ها وجود ندارد.
دادی زاده یادآورشد: براساس توافق های انجام‌ شده با وزارت آموزش ‌و پرورش مقرر شد، به ‌محض اعلام آمادگی از سوی پزشکان متخصص و خانواده‌ ها، کلاس‌ های خصوصی برای این دانش آموزان نیز برگزار شود.
حادثه واژگونی اتوبوس حامل دختران دانش آموز عضو تشکیلات فرزانگان استان هرمزگان حدود ساعت چهار بامداد جمعه دهم شهریور 96 در شهرستان داراب در 225 کیلومتری جنوب شرقی شیراز رخ داد.
در این حادثه هفت دانش آموز، سرپرست آنها و همچنین مالک اتوبوس جان باختند و 34 نفر مصدوم شدند.
7195/2094
تنظیم کننده: رقیه غلامی زاده **انتشار دهنده: هومن محمد کرمی

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*